چیـنـی پـردیــس همـراه روزهـای خاطـره انگیــز

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس چینی پردیس

پس از ثبت سفارش و خرید آنلاینِ مشتریان محترم ، ابتدا سفارش مشتری در مرحله پردازش نرم افزاری و تلفنی قرار می گیرد و پس از تائید نهائی هویت و سفارش مشتری ، کالا ، سریعا از انبار به قسمت ارسال سفارشات فروشگاه تحویل داده شده و بلافاصله ( حتی المقدور بدون وقفه و در سریعترین زمان ممکن ) مرسوله مورد نظر مشتری به پیک تحویل داده خواهد شد تا سریعتر برای شما ارسال شود .

نکات مهمی که کاربران گرامی در خصوص دریافت سفارشات خود باید مطلع باشند :

  • تحویل کالای خریداری و ثبت سفارش شده فقط به کاربر عضو شده در سایت ( خریدار ) به همراه ارائه اصل کارت ملی در هنگام دریافت کالا در سراسر کشور امکان پذیر خواهد بود .در صورتی که قرار است کالا به شخص ثالث دیگری هدیه شود لطفا بعد از ثبت سفارش با کارشناسان فروش تماس حاصل نمائید و اطلاع رسانی کنید .
  • حمل کالا فقط تا درب اصلی مجاور خیابان به عهده مامور ارسال می باشد .
  • تحویل سفارش فقط به آدرس هایی که دقیق و قابل استناد باشند امکان پذیر است برای ثبت آدرس دقیق موارد نام استان ، نام شهر ، منطقه و یا نام محله ، نام خیابان ، نام کوچه ، شماره بلوک ، شماره پلاک ، شماره واحد ، کد پستی دقیق باید اعلام گردد .
  • شرکت چینی پردیس در روز های تعطیل رسمی امکان ارسال کالا را ندارد بنابراین سفارشات در ساعات اداری و روزهای کاری ارسال می شود .