چیـنـی پـردیــس همـراه روزهـای خاطـره انگیــز

7 روز ضمانت تعویض کالا

شرایط گارانتی و تعویض

چینی پردیس همواره می کوشد تا بهترین خدمات را برای عرضه به مشتریان محترم داشته باشد از این رو برای تمامی مشتریان خود مواردی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است .

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد و هیچ گونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته بندی ، پلمپ ، برچسب ها و شیرینک ، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد ، که این امر توسط کارشناسان شرکت پردیس تایید میشود .
لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
- لازم است کارتن اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. 
همچنین در صورت انصراف از خرید و پذیرش آن توسط این شرکت هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود . 

اگر در اثر حمل و نقل، محصول آسیب ببیند

محصولات چینی پردیس دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند بنابراین چنانچه خسارتی اعم از شکستگی ، تغییر شکل ظاهری ، له شدگی ، سوراخ شدگی ، پارگی ، خیس شدگی ، متوجه مرسوله شده باشد ، گیرنده بایستی از نماینده تیپاکس بخواهد حتما قبل از تحویل مرسوله آن را صورتجلسه نماید تا در صورتیکه اقلام سرویس در حین حمل و نقل دچار آسیب دیدگی شده باشند گیرنده امکان استفاده از خدمات تعویض کالا را داشته باشد بنابراین مسئولیت کنترل کامل بسته بندی به عهده ی مشتری است .

شرایط 7 روز ضمانت تعویض

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال کیفی داشته باشد:

- هر گونه اشکال فیزیکی و یا ایراد کیفی محصولات بایستی حداکثر 24 الی 48 ساعت بعد از دریافت کالا از طریق اطلاعات تماس مجموعه پردیس به کارشناسان خدمات پس از فروش اطلاع رسانی شود ، مبنای تعریف و تشخیص عیب کیفی آن ،کارشناسان شرکت چینی پردیس می باشند در صورت تایید کارشناسان مورد ثبت و جهت تعویض اقلام آسیب دیده اقدامات لازم مبذول می گردد. 

  • لازم است کارتن یا جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده از خدمات بازگشت ، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
  • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.
  • برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
  • این ضمانت اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، لب پر و مانند آن روی بدنه اجناس) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.